Palet ve Ambalaj

Ahşap sektöründe hem üretim, hem de hammadde ithalat konularında çok uzun senelere dayanan tecrübe ve beyaz eşya sektörüne yönelik yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen yardımcı sanayi kültürü, Balorman’ın ahşap palet üretimi ile ilgili faaliyetlerinin başlamasına vesile olmuştur.

İki önemli unsurun bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıkan sinerji, Balorman’ın 2000’li yıllarda yeni bir iş kolunda faaliyete geçmesine önayak olmuştur.

Öncelikle Balorman Bolu fabrikasında otomatik palet üretim hatlarından oluşan modern bir palet fabrikası kurulmuştur. Daha sonra buna ilave olarak Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren 35 üretici firma Balorman palet üretim ağına tedarikçi olarak dahil olmuştur. Son olarak da Dilovası, Çayırova, İzmir ve Adana servis merkezleri ile Balorman palet servis sistemi genişlemiştir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde aynı hizmet ve kalite anlayışı ile servis verebilmek amacıyla oluşturmakta olduğumuz ağ, yeni tedarikçilerin ve yeni servis merkezlerinin sistemimize katılması ile her geçen gün büyümektedir.

Doğaya saygılı ve aynı zamanda maliyet avantajı sağlayan üretim modellerimiz ile müşteri odaklı hizmet anlayışımız devam edecektir.