Vizyon ve Misyonumuz

Balorman, daha yaşanabilir bir dünya için, mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak, doğaya ve topluma saygılı, sürekli gelişime dayalı bir yönetim anlayışını benimsemiştir.

Kalitesini sürekli arttırarak, müşteri memnuniyetinde lider, ürün yelpazesini sürekli geliştirerek müşterilerinin beklentilerine maksimum ölçüde yanıt veren, çevreye ve insana saygılı, yüksek teknolojiyle donatılmış, dünya standartlarında tesisleri ile sektöründe öncü firma olmak amacındadır.

Balorman’ın bugünkü durumuna gelişine en büyük katkıyı sağlayan iki önemli özelliği; 1958 yılından itibaren ahşap sektöründe edinilen tecrübe ve 1990’lı yıllardan itibaren ahşap ve plastik komponentler konusunda kazanılan yardımcı sanayi kültürüdür.

Balorman’ın misyonu, memnuniyet ve güven duygusu yaratarak, kurumsal ve global firmaların öncelikle ahşap ve bunun yanında plastik komponent ihtiyaçlarını, beklentilerini ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerken, ürün yelpazesini de sürekli geliştirmektir.

Firmamız, hızla gelişen rekabet koşulları içerisinde ulusal ve uluslararası pazar olanaklarını takip ederek, bu olanakların sunabileceği avantajları değerlendirerek, sürekli AR-GE’ye yatırım yapan, ürettiği ürünler hakkında tasarım çalışmaları yapmak suretiyle müşterilerine maliyet avantajları sağlayan, Türkiye’nin patent alanında lider firmaları arasındadır.

Ahşap sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak Balorman, sürdürülebilirliğe özel önem vermekte ve çalışmalarını geri dönüşümlü ürünler üzerinde yoğunlaştırmaktadır.

balorman